Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
KFUM Örebro Friidrott
Bildad:                            1908-01-11 
Föreningsnummer:          2534-16
Adress:                           Tybblelundsvägen 3
Postadress:                    702 86 Örebro
Telefon:                           019-102636
E-Post:                            friidrott@kfumorebrofriidrott.se

Christer Palmén
Kanslichef
Telefon: 0736229683
E-post: christer@kfumorebrofriidrott.se

Daniel Persson
Sportchef
Telefon: 0736229682
E-post: daniel@kfumorebrofriidrott.se

Katarina Karlsson
Ungdomsansvarig
Telefon: 0736229684
E-post: kattis@kfumorebrofriidrott.se

Gjorche Boshkovski
Vaktmästare

Telefon: 072-0322767
E-post: gjorche57@gmail.com

Styrelsen:

Carola Ringström
Ordförande
Telefon: 076-148 59 00
E-Post: carola.ringstrom@telia.com

Johan Ingjald
Kassör
Telefon: 070-666 00 80
E-post: johan.ingjald@telia.com

Fredrik Johnsson
Styrelseledamot
Telefon: 070-847 58 58
E-post: frippe1975@gmail.com

Viktoria Tranderyd
Styrelseledamot
Telefon: 070-993 23 79 
E-post: viktoria.tranderyd@orebro.se

Kristina Drageryd
Sekreterare
Telefon: 070-329 62 76 
E-post: kristina.drageryd@outlook.com

Gustav Zetterlund
Styrelseledamot
Telefon: 
E-Post: gustav00zetterlund@icloud.com

Anders Wilhelmsson
Styrelseledamot
Telefon: 070-477 74 11
E-post:anders.wilhelmsson@sline.se

Kenneth Thorstensson
Suppleant
Telefon: 070-522 00 28
E-Post: tottatn@hotmail.com

Linda Nordh
Suppleant
Telefon:  073-641 95 83
E-Post: Linda.nordh.orebro@engelska.se
 
Följ oss på sociala medier!
Huvudsponsor Åstadsloppet:
 
Sponsorer och samarbetspartners:
 
Våra arrangemang:
Vi samarbetar med